خدمات


نمایندگیها :

شرکت آریا دژ نت در تهران و اکثر شهر‌های کشور دارای نمایندگی‌ فروش می‌باشد.جهت اطلاع از نمایندگی های فروش و یا اخذ نمایندگی‌ فروش و هرگونه همکاری، با مدیریت شرکت  تماس حاصل فرمایید.گارانتی :

تمامی‌ محصولات ارائه شده توسط شرکت آریا دژ نت دارای گارانتی این شرکت می‌باشد.جهت اطمینان از اصالت کالای خریداری شده ،هولوگرام گارانتی و لیبل مدت اعتبار گارانتی که روی محصولات الصاق میشود را بررسی‌ نمایید.

نمونه‌ای از هولوگرم و لیبل گارانتی شرکت :


توجه :
عده‌ای افراد سود جو محصولات تقلبی پارادوکس را در بازار عرضه می کنند.جهت دریافت محصولات اصل حتما از شرکت و نمایندگیهای معتبر خرید نمایید.شرایط گارانتی:

 
-  اقلامی که فاقد برچسب گارانتی شرکت می‌باشد و یا برچسب آن مخدوش شده باشد شامل گارانتی نمی‌شود


- دستکاری و تعمیر دستگاه توسط افراد غیر مجاز دستگاه را از گارانتی خارج می نماید 

- خرابیهای ناشی‌ از نوسانات برق،اتصال مستقیم به برق شهری،ضربه،استفاده نادرست ازدستگاه، آتش سوزی ،آبدیدگی ورسوب زدگی ناشی از آب شامل گارانتی نمی باشد

- هزینه ارسال و دریافت دستگاه به بخش فنی‌ شرکت بر عهده خریدار می‌باشد
مدت زمان گارانتی :

تمام محصولات پارادوکس دارای ۴ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می‌باشد.  

دوربین های مدار بسته  GRUNDIG دارای  ۲سال گارانتی و  ۵ سال خدمات پس از فروش می‌باشد. 
   

امتیاز ویژه :

چنانچه تاریخ اعتبار گارانتی محصولات پارادوکس به پایان رسیده باشد ،ما دستگاه شمارا در اولویت دوم(نسبت به دستگا‌ه های دارای اعتبار گارانتی) قرار می دهیم و در صورت قابل تعمیر بودن به صورت رایگان تعمیر می نمائیم.پشتیبانی‌ فنی :


شرکت آریا دژ نت با داشتن کادری مجرب و آموزش دیده، همواره به عنوان یک شرکت متعهد و خوشنام در زمینه پشتیبانی‌ و خدمات پس از فروش به شمار می رود.

ما با برگزاری کلاس‌های آموزشی‌ به صورت رایگان و در چندین سطح، با ارائه مدرک معتبر پایان دوره امکان آشنایی کامل و استفاده آسان از محصولات را برای همکاران عزیز فراهم می‌آوریم.  

همکاران با شرکت در این کلاس‌ها با انواع محصولات،نحوه ی نصب سخت افزاری و سیم کشی‌ و برنامه ریزی دستگاه به صورت عملی‌ آشنا می شوند.

همچنین جهت پشتیبانی‌ مستمر و ارائه راهنمایی‌ فنی‌ و رفع مشکل،همکاران عزیز می توانند در ساعت اداری با بخش فنی‌ شرکت و حتی در ساعت غیر اداری با شماره ضروری ۳۷۶ ۱۰۰۰ ۰۹۱۹ تماس حاصل فرمایند.